Футсал

Нови дерби – нови реми: Борац подијелио бодове са лидером Премијер лиге

Борчеви футсалери ремизирали су вечерас са премијерлигашким лидером, Слогом из Горњег Вакуфа/Ускопља, резултатом 2:2 у дербију шестог кола.

Био је то други узастопни реми за црвено-плаве, након подјеле бодова са Сарајевом (5:5) у прошлом колу, а послије шест мечева, Борац је трећепласирани са 11 бодова.

До предности су први стигли гости, у 11. минуту, голом Адмира Зукана, а на наредни погодак чекало се пуних 18 минута, када је Андреј Павловић постигао изједначујући гол.

У 32. минуту је предност поново била на страни Слоге, након што је прецизан био Вахид Халиловић, док је коначан резулат, пет минута прије краја меча, поставио Срђан Ескић.

Наредно, седмо коло доноси Борчево гостовање екипи Салинес Неимари.

БОРАЦ – СЛОГА 2:2

стријелци: 0:1 Зукан (11.), 1:1 Павловић (29.), 1:2 Халиловић (32.), 2:2 Ескић (35.), дворана: Борик, гледалаца: 200, први судија: Јово Карић (Источно Ново Сарајево), други судија: Зоран Сокнић (Источно Сарајево), трећи судија: Алмедин Берило (Храсница), жути картони: – .

БОРАЦ: Станивуковић, Верић, Јанковић, Муњиза, Мирковић. Још су играли: Стојичић, Зец, Кокановић, Ескић, Савић, Павловић. Тренер: Слободан Благојевић.

СЛОГА: Делић, Латић, Милановић, Халиловић, Зукан. Још су играли: Хоџић, Билкан, Демировић, Јусуфбашић, Турић. Тренер: Сефир Гвозден.