Није било проблема против Криваје: Још убједљивији тријумф Борца него у октобру!

Рукометаши Борца декласирали су вечерас Кривају у Завидовићима резултатом 22:34, те уписали још убједљивију побједу у односу на први дио сезоне, када је у Борику било 35:24!

Послије 15-ак минута ”испитивања снага”, услиједио је 15-минутни период у којем је Борац успоставио доминацију и до одласка на одмор стекао предност од седам голова (12:19).

У другом полувремену, Борцу је било потребно само пет минута да се одвоји на двоцифрену разлику (13:23), а потом и да рутински заврши меч.

По пет голова постигли су Лука Перић, Саво Славуљица, Милош Њежић, Александар Миличевић и Милан Дакић.

У наредном колу, Борац ће угостити Искру, послије чега слиједи пауза због квалификација за Европско првенство 2022. године.

КРИВАЈА – БОРАЦ 22:34 (12:19)

дворана: у Завидовићима, без гледалаца, судије: Џенан Грбић и Мирза Талетовић, седмерци: Криваја 11 (6), Борац 2 (2), искључења: Криваја 8 минута, Борац 16 минута.

КРИВАЈА: А. Омеровић, Велагић 1, Амитовић 2, Башић 5, Велић 3, Мехић 1, Синановић 1, Ковачевић, Алић 1, Фаљић, Ј. Омеровић 1, Чолаковић, Абдурахмановић 5, Мехинагић 1, Џакмић 1, Хаџихасић. Тренер: Аднан Ђерзић.

БОРАЦ: Перић 4, Јеремић 2, Егић 1, Њежић 4, Кнежевић, Вучићевић 2, Ћелић 2, Пуљизовић 2, Драганић 3, Миловац 1, Тркуља 1, Славуљица 4, Милићевић 4, Дакић 4, Суботић, Подасинов. Тренер: Веселин Вујовић.