Футсал

Неуспјех који не боли: Нови шампион Републике Српске поражен након голеаде – 15 голова у Градишци!

Футсалери Борца уписали су други овосезонски пораз у Првој лиги Републике Српске изгубивши у 12. колу у Градишци од Борачке резултатом 9:6.

Овај пораз, међутим, није болан за црвено-плаве, који су у прошлом колу тријумфом над Леотаром обезбиједили освајање титуле и пласман у Премијер лигу БиХ.

Прво име у овом мечу био је члан Борачке Александар Дамјанац, који је у тријумфу учествовао са три поготка. Милош Вукобратовић и Драган Француз су постигли по два, док су једном мрежу Борца затресли Славен Ковљен и Дејан Максимовић.

Двоструки стријелац за Борац био је Никола Зец, док је по један гол био дјело Ивана Иванагића, Александра Муњизе, Стефана Савића и Ђорђа Каурина.

БОРАЧКА – БОРАЦ 9:6

стријелци за Борачку: Милош Вукобратовић (3. и 40. минут), Славен Ковљен (12. минут), Александар Мајданац (14, 25. и 35. минут), Драган Француз (21. и 33. минут), Дејан Максимовић (39. минут); стријелци за Борац: Никола Зец (3. и 31. минут), Иван Иванагић (9. минут), Александар Муњиза (24. минут), Стефан Савић (27. минут) и Ђорђе Каурин (39. минут), дворана: Арена у Градишци, гледалаца: 50, први судија: Жељко Драгојевић (Бањалука), други судија: Никола Тадић (Бањалука), трећи судија: Александар Раилић (Бањалука), жути картони: Васић, Паштар, Ковљен, Максимовић, Кнежић (Борачка), Мирковић, Иванагић, Зец, Муњиза, Јанковић, Каурин (Борац).

БОРАЧКА: Васић, Кнежић, Ковљен, Вукобратовић, Француз. Још су играли: А. Мајданац, Г. Мајданац, Максимовић, Паштар.

БОРАЦ: Петровић, Зец, Каурин, Иванагић, Муњиза. Још су играли: Мирковић, Савић, Јанковић.