Настављен сјајан низ: Пета побједа Борчевих пионира

Пионири Борца наставили су сјајан низ у Премијер лиги БиХ савладавши у петој рунди екипу Младости на гостовању резултатом 0:3. Двоструки стријелац за ”црвено-плаве”, који су првопласирани са максималним бројем бодова, био је Милијан Ковачевић (15. и 36. минут), а судбину тима из Добоја код Какња запечатио је Петар Самарџија, који је поентирао само минут након другог Ковачевићевог гола.

У наредној рунди, Борчеви пионири ће угостити Зрињски.

МЛАДОСТ – БОРАЦ 0:3

стријелци: 0:1 Ковачевић (15.), 0:2 Ковачевић (36.), 0:3 Самарџија (37.), стадион: у Добоју код Какња, гледалаца: 40, судија: Ернис Џемиџић (Горажде), жути картони: Макарић (Борац).

МЛАДОСТ: Мушија, Дураковић, Смоло, Шишић (од 64. минута Кадрић), Томић (од 50. минута Козица), Селимовић, Гога (од 57. минута Грахић), А. Бегић (од 43. минута К. Бегић), Хоџић, Хукић (од 61. минута Чехајић), Бајтаревић. Тренер: Амел Козло.

БОРАЦ: Делић, Пеуља (од 56. минута Вучић), Миздрак, Макарић, Шушић, Плавшић, Сарић (од 50. минута Врањеш), Делкић, М. Ковачевић (од 50. минута И. Ковачевић), Илић (од 45. минута Лончар), Дивљак (од 31. минута Самарџија). Тренер: Предраг Мајкић.