Јуче је у Сарајеву засједала Дисциплинска комисија Фудбалског савеза БиХ, која је разматрала пријаве против клубова који се такмиче у елитном рангу, а у вези са неизмиреним финансијским обавезама на релацијама клуб-играч и клуб-клуб. Најновија одлука ДК „качи“ и наш клуб, који је дужан да до 28. марта, односно дерби утакмице са Сарајевом, исплати заостала потраживања према бившим играчима Ведрану Кантару, Николи Васиљевићу и Милану Ступару, или да направи репрограм истих, а да потврду о томе достави у просторије Савеза.
(борац-спорт)
Related Topics



















