На Градском стадиону сутра ће, са почетком у 18 часова, у пријатељској утакмици снаге одмјерити бањалучки Борац и Слога из Трна. С обзиром да је 5. август проглашен даном жалости у Републици Српској у знак сјећања на страдале и прогнане Србе у хрватској војној акцији Олуја 1995. године, прије меча биће уприличен минут ћутања.
(борац-спорт)
Related Topics


















