Фудбалери бањалучког Борца савладали су вечерас федералног прволигаша, екипу Витеза, резултатом 1:0 у пријатељској утакмици одиграној на Градском стадиону. Стријелац јединог поготка био је Александар Субић у 72. минуту. Играчи Слободана Старчевића доминирали су током свих 90 минута, стварали шансе, међутим, само је Субић успио да затресе мрежу гостију и тако крунише солидну игру Борчевих фудбалера у овој утакмици.
Генералну пробу пред почетак Премијер лиге Борац ће имати у петак, када ће поново на Градском стадиону играти против члана Прве лиге Републике Српске, Слободе из Мркоњић Града.
Related Topics



















