Циљ је остварен – фудбалери Борца пласирали су међу 8 најбољих екипа у Купу БиХ и са још седам тимова на прољеће настављају борбу за освајање вриједног трофеја. Изабраници Винка Мариновића јуче су у реванш утакмици савладали екипу Рудара резултатом 5:2 и укупним резултатом 6:2 стигли до четвртфинала.
– Гости из Приједора повели су након једне грешке наше одбране, међутим у право вријеме, у посљедњим тренуцима првог полувремена, стигли смо до изједначења. У наставку смо приказали бољу игру, постигли лијепе голове и стигли до четвртфинала Купа, што је и био циљ. Појединцима који су били стријелци у мечу са Рударом порасло је самопоуздање, што додатно радује пред првенствени окршај са Слободом. Најважније је да пред тај меч сви буду здрави и спремни јер имамо проблема са вирозом, Жижовић је имао температуру, још пар играча је ровито, али вјерујем да ће све бити у реду, да ће сви бити на располагању и да ћемо наставити позитиван низ који имамо – рекао је након утакмице са Приједорчанима шеф стручног штаба Борца Винко Мариновић.
(борац-спорт)



















