Спонзорисано

ЛИГА ШАМПИОНА: МЕРИДИАН квотама доводи до врхунца

Најелитније фудбалско такмичење, најпопуларније игре свијета, након петомјесечне паузе, се коначно враћа. Поново лудница почиње, а узбуђење највјернијих фанова је на врхунцу. Лига шампиона је поново на репертоару, а то је потврда да нам долази фудбалска посластица какву смо дуго, дуго чекали. Реванш осмине финала доноси бруталне мечеве:

Зато времена за чекање нема. Докажите своје навијачке намјере, и фудбалско знање. Ваш фаворити вас чекају у најмоћнијој Меридиан кладионици, за добитак и узбуђење љета. Најбоље квоте и бројни бонуси су још један од разлога. 10 КМ добродошлице је твој чим се региструјеш, а заједно с тим бонус на број парова, Money Back гдје само Меридиан плаћа и промашен тикет. Уплати банковном картицом, и опа још бонуса. Дакле, неодољива понуда је „на столу“, а реванш нокаута Лиге шампиона само значи да је немогуће да одбијете.

Али, идемо почети да видимо шта нас све то чека…

Након вишемјесечне паузе узроковане пандемијом вируса корона, данас са узбуђењем дочекујемо меч Бајерн Минхен – Челзи. У првој утакмици ова два гиганта фудбала на Стамфорд Бриџ стадиону, Бајерн је био брутално убједљив, и резултатом 3:0 комотно дочекује ,,Плавце“ на Алијанц Арени. Сјајни Гнабри је на почетку другог полувремена у размаку од само три минута успио два пута да затресе мрежу тима из Лондона. Левандовски, као најбољи играч Бундеслиге ове сезоне у 76. минути финишира крајњи резултат и постигавши трећи овосезонски гол у ЛШ зацементирао је судбину Енглеза у овој утакмици. Домаћи терен, и резултат из прве утакмице, Бајерну је велики вјетар у леђа када је у питању сама реванш утакмица. Али није Челзи екипа која се смије отписати, већ само поставити питање да ли имају снаге за тотални фудбал и преокрет?

Бајерн је дефинитивно фаворит, тако да му је шанса процјењена на 69 %, а са друге стране Челзи им стоји са 12 %. Исход неријешеног резултата до краја меча типован је са 19 %. Али, омјер да ће бити 2 и више голова на утакмици је чак невјероватних 89 %. И да, чак и три гола до 90. минута су опасних 63 %. Све најмоћније квоте погледајте на овом линку.

Занимљиво ће свакако бити и на утакмици Барселона – Наполи. Можда управо и због чињенице да им је први сусрет у Лиги шампиона завршен без побједника резултатом 1:1, па ће резултатска неизвјесност вечерас у срцу Каталоније досегнути врхунац. Сигурни само у спектакл фудбала. Због домаћег терена и гола у гостима, Барса свакако има предност те носи улогу фаворита. Међутим, може ли Наполи управо у овом мечу да почне да пише фудбалску историју. Хоће ли Меси и екипа наставити фантастични низ од 35 мечева без пораза на домаћем терену у Лиги шампиона, или ће Гатузова чета, упркос свим проблемима у одбрани и потенцијалном одсуству Костаса Маноласа, Лоренца Инсињеа и Николе Максимовића, успијети у намјери и тако задати опасну главобољу Каталонцима? Остаје да се види вечерас од 21.00.

Мислим да мјеста размишљању нема, јер сви путеви те вечерас воде у најмоћније Меридиан кладионице. Тестирај своје фудбалско и кладионичарско знање, искористи и неки луди осјећај, јер сви бонуси и погодности које се нуде вечерас су твоја шанса за најузбудљивије љето икада!