Дерби утакмици 27. кола Премијер лиге између Слободе и Борца, која се игра сутра на стадиону Тушањ, одлуком Полицијске управе неће присуствовати Лешинари. У допису који је стигао данас у клуб, наведено је да је „у циљу одржавања повољног стања безбједности на подручју дјеловања ПУ Тузла и превенције догађаја који би утицали на исту“, Борчевим присталицама забрањено присуство на споменутој утакмици.
Истог дана у исто вријеме у Угљевику, који је од Тузле удаљен 50 километара, снаге ће одмјерити Радник и Сарајево, што, судећи по допису, представља једини разлог за овакву одлуку. Када је у питању тај сусрет, навијачи гостујућег тима морају да прођу кроз ТузлУ како би стигли до Угљевика, па ће Борац, због мањка капацитета тузланске полиције, сутра бити ускраћен за подршку Лешинара.
(борац-спорт)



















