Навијачи Борца јутрос су се огласили поводом информација како постоје шансе да се због дуга Борца према бившем капитену Оливеру Јандрићу дерби сусрет са Широким Бријегом сутра увече не одигра. Порука Лешинара је била кратка, али довољно и јасна и читљива да је виде и разумију сви они који на директан или индиректан начин блокирају одигравање утакмице.
Наиме, на најфреквентнијој градској саобраћајници, у улици Краља Петра I Карађорђевића, преко пута Градске управе, гдје се данас одлучује о судбини Великана из Платонове, навијачи Борца окачили су паролу на којој пише „БОРАЦ МОРА ИГРАТИ“, изразивши своје мишљење о актуелној ситуацији у и око клуба.
Related Topics



















