Крунић: У прошлим мечевима смо имали среће, овог пута не

Након што су у првом колу ремизирали са Жељезничаром на Грбавици (0:0), а потом на дебију пред домаћом публиком савладали Звијезду 09 (1:0), фудбалери Борца су уписали и први пораз у Премијер лиги БиХ изгубивши од екипе Тузла City резултатом 2:1.

Оба гола за домаће била су дјело Воје Убипарипа у 64. и 83. минуту, док је за Борац у 67. минуту поентирао Стојан Врањеш, који је у другом минуту судијске надокнаде другог полувремена погодио стативу и пропустио шансу да ”црвено-плаве” одведе до бода на Тушњу.

Тренер нашег тима Бранислав Крунић рекао је након утакмице у Тузли да је срећа била један од главних фактора побједе домаће екипе.

Честитао бих, прије свега, домаћој екипи и колеги Бошњаковићу на побједи. Одиграли смо утакмицу отвореније него у прва два кола и били ближи поготку у првом полувремену, али у томе нисмо успјели. У другом полувремену, у тренуцима кад се ломила утакмица, екипа Тузла ситија је повела из слободног ударца, успјели смо да се вратимо у игру, али је на крају домаћа екипа за нијансу одиграла боље и због тога славила. Ми смо можда у неким прошлим сусретима имали среће, вечерас нисмо. Имали смо ту прилику Врањеша у надокнади, гдје је лопта погодила стативу и ишла по гол-линији те нисмо успјели да постигнемо погодак и освојимо један бод – навео је Крунић, чији изабраници ће у четвртом колу поново гостовати и то екипи Радника.

Меч у Бијељини игра се у суботу, 10. августа, са почетком у 17:30 часова уз директан пренос на ТВ Арена спорт.