Крунић о евентуалној оставци: Боже сачувај… Идем кад освојимо прво мјесто!

Фудбалери Борца ремизирали су у деветом колу Премијер лиге БиХ са Широким Бријегом резултатом 1:1, што је други пут да ”црвено-плави” под тренерском командом Бранислава Крунића ”проспу” бодове на Градском стадиону. Претходно се то догодило у петој рунди, када је Младост успјела да остане непоражена (0:0).

Широкобријежани су изашли високо, нису нам дозволили да играмо. Покушавали смо да убрзамо пас, али то није ишло, након чега смо дугим лоптама нешто покушавали. У 10. минуту нам је поништен гол због офсајда и да је тад било 1:0, мислим да би утакмица отишла у другом смјеру – рекао је Крунић на конференцији за новинаре, истакавши да је његову екипу ”пресјекао” водећи гол ривала.

Нисмо успјели да се вратимо, чак и у периоду кад смо имали играча више, отприлике пет минута, противник је стварао шансе, гдје је могао да ријеши питање побједника. Није се осјетио тај играч више, имали су још снаге да парирају преко читавог терена. Касније се тај дефицит ипак осјетио, кад смо ми додатно притисли ривала и постигли изједначујући погодак. Можда смо могли још који пута да затресемо мрежу, али мислим да је екипа Широког Бријега заслужила овај и ако можемо нечему да се радујемо послије овог дуела, то је чињеница да је између нас и ривала остала иста бодовна разлика (четири бода, оп.а.) – навео је 40-годишњи Требињац.

О евентуалној оставци и напуштању кормила категорично наводи да није размишљао…

Боже сачувај… Напустићу Борац када освојимо прво мјесто – овако је Крунић одговорио на новинарско питање о одласку из клуба.

Већ у сриједу Борчеве фудбалере очекују нове обавезе. Игра се десето коло, у којем ће црвено-плави са почетком у 18 часова, на стадиону ”Асим Ферхатовић – Хасе”, одмјерити снаге са актуелним шампионом Босне и Херцеговине Сарајевом, које мора да се ”вади” након неуспјеха (2:1) у дуелу са екипом Тузла City, која се ”шепури” на првом мјесту.

Сарајево је клуб који је прошле сезоне освојио дуплу круну и за њих је тај пораз на Тушњу велики ударац. Чека нас тежак меч, као и увијек, таква је Премијер лига БиХ – навео је Крунић.