Комплетирана рукометна табела: Борац у одгођеној утакмици 2. кола савладао Дервенту

Рукометаши Борца савладали су екипу Дервенте резултатом 26:25 у одгођеној утакмици 2. кола Премијер лиге БиХ. Овај меч требало је да буде одигран 13. октобра, али су црвено-плави тад наступали на европској сцени, па је дошло до промјене термина.

Током читавих 60 минута утакмице виђена је рововска битка за сваки гол, а отпор гостију Борац је сломио захваљујући Унчанину и Љубишићу тек у посљедњих 2-3 минута (Унчанин реализовао два седмерца), с обзиром да је у 57. минуту на семафору био исписан резултат 23:23.

Најефикаснији појединац у екипи Борца био је Владан Ђурђевић са 6 голова, док су по 5 постигли Бојан Рађеновић и Дејан Унчанин.

Овом утакмицом комплетирана је премијерлигашка табела, а Борац је након 4 утакмице пети уз учинак од три побједе и једног пораза. Исти учинак, поред Борца, има још пет екипа: Босна Високо, Леотар, Локомотива, Слога Добој и Коњух.

У наредном колу Борац ће гостовати у Мостару екипи Зрињског.