Кадети ремизирали са Слободом

Кадети Фудбалског клуба Борац ремизирали су резултатом 1:1 са тузланском Слободом у заосталој утакмици 21. кола Премијер лиге БиХ, те у трећи круг такмичења улазе као петопласирани тим шампионата са 39 бодова.

У смирај првог полувремена, у 45. минуту, изабраници Драгана Бенића су стигли до вођства голом Ђорђа Милојевића са бијеле тачке, док је бод Тузлацима, поготком у 55. минуту, омогућио Ади Алић, који је у игру ушао пет минута раније.

БОРАЦ – СЛОБОДА 1:1 (0:0)

стријелци: 1:0 Милојевић (45.), 1:1 Алић (55.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: – .

БОРАЦ: Бадић, Кујунџић, Милојевић, Орашанин, Латиновић (од 41. минута Божичковић), Амиџић, Бобић, Вуковић (од 61. минута Солдат), Вујмиловић (од 67. минута Рогић), Стојичић, Јовић (од 73. минута Живковић). Тренер: Драган Бенић.

СЛОБОДА: Балић, Муратовић, Кавазовић, Хукић (од 67. минута Дивковић), Бркић (од 48. минута Тракић), Салетовић (од 80. минута Сејранић), Бегановић (од 60. минута Шљивић), Кадрић, Турсуновић, Ковачевић (од 50. минута Алић), Бектић. Тренер: Градимир Црногорац.