Кадети поражени у Симином Хану

Након двије везане побједе, кадети Фудбалског клуба Борац уписали су пораз, укупно седми у текућој сезони. Изабраници Зорана Драгишића гостовали су екипи Тузла City, која је данас на стадиону ”Луке” у Симином Хану савладала наш тим резултатом 4:0.

Домаћи састав повео је у 18. минуту поготком Радоја Гвозденовића, док је 15 минута касније било 2:0 голом Мустафе Ибришевића.

Други и трећи гол домаћин је постигао у другом полувремену – прво је у 50. минуту прецизан био Ајдин Мујкић, а коначних 4:0 постављено је у 57. минуту, када је погодио Кенан Кадић.

У 15. колу Борчеви кадети гостоваће Раднику, али ће претходно, 16, октобра, у заосталој утакмици 12. кола гостовати Жељезничару.

ТУЗЛА CITY – БОРАЦ 4:0

стријелци: 1:0 Гвозденовић (18.), 2:0 Ибришевић (33.), 3:0 Мујкић (50.), 4:0 Кадић (57.), стадион: ”Баре” у Симином Хану, гледалаца: 30, судија: Александар Иконић (Бијељина), жути картони: – .

ТУЗЛА CITY: Делалић, Гвозденовић (од 77. минута Коркутовић), Мракановић (од 70. минута Мешановић), Имамовић, Ибришевић (од 80. минута Бећиревић), Мујкић, Бајрић, Дураковић (од 58. минута Косанић), Хускић, Кадић (од 75. минута Билалић), Шехић. Тренер: Селвир Мујић.

БОРАЦ: Војводић, Гојић (од 53. минута Сукара), Рачић, Дрча (од 58. минута Мариновић), Моцоња, Буквић (од 61. минута Ћебић), Пушић (од 46. минута Рогић), Гаврић, Грбић, Вуковић, Драгољић (од 46. минута Дакић).