Кадети Борца поражени у посљедњој премијерлигашкој утакмици

Кадети Борца, за разлику од пионира, нису имали успјеха у окршају са вршњацима из Младости. Домаћин је јуче, у првој утакмици посљедњег кола, тријумфовао резултатом 1:0, а једини гол постигао је Керим Бајрић у 69. минуту.

Изабраници Драгана Бенића такмичење су окончали на четвртом мјесту са 59 бодова, односно уз учинак од 18 побједа, 5 ремија и 10 неуспјеха, али као и пионири, сходно Пропозицијама такмичења и с обзиром да сениорска екипа није добила лиценцу за премијерлигашке наступе у наредној сезони, играће у нижем рангу такмичења.

МЛАДОСТ – БОРАЦ 1:0 (0:0)

стријелци: 1:0 Бајрић (69.), стадион: MGM Farm Арена, гледалаца: 50, судија: Владимир Бјелица (Источно Сарајево), жути картони: Бајрић, Хоџић, Муфлизовић (Младост), Грубор (Борац), црвени картон: тренер Борца Драган Бенић (7. минут).

МЛАДОСТ: Мердић, Муслић, Хусић, Јашаревић (од 41. минута Хоџић), Зец, Бајрић (од 75. минута Амиђић), Алајбеговић (од 41. минута Хрустановић), Хечимовић (од 63. минута Муфлизовић), Омерагић, Кокић (од 59. минута Семић), Дураковић. Тренер: Елвир Козица.

БОРАЦ: Вуковић, Гајић, Ћетојевић (од 59. минута Маљак), Орашанин, Божић, Кујунџић, Чавић (од 41. минута Стојичић), Јаворац, Вујмиловић (од 58. минута Вукша), Грубор (од 54. минута Грбић), Рогић (од 61. минута Зељковић). Тренер: Драган Бенић.