Јуниорима бод у Сарајеву, полусезону завршавају на трећем мјесту

Јуниори Борца први дио сезоне завршили су на трећем мјесту уз 22 бода, четири мање од јесењег шампиона Зрињског.

Црвено-плави су у посљедњем мечу јесени, у заосталој утакмици 13. рунде, ремизирали са Сарајевом резултатом 1:1, а до бода су стигли поготком резервисте Јована Кузмановића, који је ушао у игру четири минута прије гола.

Првенство се, утакмицама 14. кола, наставља посљедњег викенда у фебруару.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 1:1

стријелци: 1:0 Нумановић (60.), 1:1 Кузмановић (86.), стадион: тренинг-центра ФК Сарајево у Бутмиру, гледалаца: 50, судија: Бењамин Дељковић (Сарајево), жути картони: Јовашевић, Алишах, Шахиновић (Сарајево), Симуновић, Драгољић (Борац).

САРАЈЕВО: Шахиновић, Јовашевић, Карић, Хоџић, Алишах, Рамић, Бијелоња (од 77. минута Мешић), Витешкић (од 46. минута Нумановић), Љуковац (од 69. минута Нурковић), Буљубашић (од 89. минута Табаковић), Мулалић. Тренер: Џенан Ушчуплић.

БОРАЦ: Дамјановић, Дрча, Николић (од 69. минута Марјановић), Балић, Кулашин, Симуновић, Јотић, Даничић (од 62. минута Драгољић), Ерић, Радовић, Благојевић (од 86. минута Кузмановић). Тренер: Ранко Станаревић.

(борац-спорт, фото: ФК Борац/Никола Кулага)