Јуниори везали три побједе: Уписан тријумф над Тузла ситијем, Марчетић двоструки стријелац

Јуниори Борца нанизали су три премијерлигашке побједе, а посљедња је уписана протеклог викенда, на помоћном терену Градског стадиона, у дуелу са Тузла ситијем.

Пулени Зорана Драгишића тријумфовали су резултатом 3:1, уз два поготка Стефана Марчетића, док је један гол, за коначан резултат, постигао Лука Дивљак.

Након овог тријумфа, четвртог у сезони, Борац је на шестом мјесту са 18 бодова, а већ у сриједу (1. новембар) их на домаћем терену очекује заостала утакмица петог кола против Жељезничара.

Почетак је заказан за 14.00 часова.

БОРАЦ – ТУЗЛА СИТИ 3:1

стријелци: 1:0 Марчетић (8.), 1:1 Гарчевић (20.), 2:1 Марчетић (73.), 3:1 Дивљак (80.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Драган Кесић (Градишка), жути картони: Деспот (Борац), Џинић (Тузла сити).

БОРАЦ: Грујић, Ступар (од 75. минута Соколић), Бурњаковић, Деспот (од 86. минута У. Ковачевић), Стојичић (од 86. минута Кнежевић), Ђајић, Шикањић (од 46. минута Гајић), Марчетић, Керановић (од 61. минута Дивљак), Ћетојевић (од 86. минута Ивановић), М. Ковачевић. Тренер: Зоран Драгишић.

ТУЗЛА СИТИ: Омерагић, Џинић, Сејдиновић, Хусић (од 46. минута Сарајлић), Ризвић, Азабагић, Бошњаковић, Сакић (од 57. минута Мујкић), Хусејиновић, Гарчевић, Фехрић. Тренер: Селвер Ахметовић.