Јуниори у посљедњим тренуцима голом Михајла Амиџића стигли до побједе над Крупом

Јуниори Борца савладали су данас у локалном дербију екипу Крупе након резултатског преокрета резултатом 2:1.

Гости су до предности стигли већ у осмом минуту, када је голмана Николу Гашића савладао Данило Шиповац. У 42. минуту Борац је преко Ђорђа Милојевића дошао до изједначења, а коначан резултат постављен је у првом минуту надокнаде другог полувремена, када је мрежу Крупе затресао Михајло Амиџић.

Пет кола до краја такмичења Борац је седми на табели уз 29 бодова, а у наредној рунди гостује екипи Младости, која се налази једно мјесто изнад зоне испадања (12.) уз 18 бодова.

БОРАЦ – КРУПА 2:1 (1:1)

стријелци: 0:1 Шиповац (8.), 1:1 Милојевић (42.), 2:1 Амиџић (90+1.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 80, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Милутиновић (Борац), Врачар, Смајић, Кнежевић, Вребац (Крупа).

БОРАЦ: Гашић, Милутиновић, Милојевић, Арсић, Амиџић, Кујунџић, Шикањић, Курузовић (од 46. минута Вујмиловић), Турањанин (од 71. минута Ескић), Боснић (од 55. минута Божичковић), Бобић (од 46. минута Вукобратовић). Тренер: Зоран Драгишић.

КРУПА: Кнежевић, Раковић, Миладиновић (од 23. минута Јеличић), Шиповац, Гламочић, Ненад (од 61. минута Анђелић), Врачар, Вребац, Смајић (од 68. минута Суљић), Гускић, Јусић. Тренер: Вељко Лолић.