Јуниори рутински тријумфовали у Станишићима

Јуниори Борца тријумфовали су на гостујућем терену над Звијездом 09 резултатом 1:3 у заосталој утакмици 5. кола Премијер лиге БиХ.

Након овог тријумфа, Борац је напредовао на табели до другог мјеста, уз осам бодова мање од лидера Сарајева.

До одласка на одмор, црвено-плави су стекли два гола предности. Погађали су Сергеј Дамјанић у 20. и Срђан Беук у 68. минуту, а побједа је, практично, овјерена у 68. минуту, поготком Петра Самарџије.

Коначних 1:3, у 88. минуту, поставио је Дино Суљић.

Наредни меч Борац ће одиграти у недјељу, 23. октобра, од 15.30 часова, када ће у редовном, 12. колу угостити Слободу.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 1:3

стријелци: 0:1 Дамјанић (20.), 0:2 Беук (40.), 0:3 Самарџија (68.), 1:3 Суљић (88.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 30, судија: Марко Максимовић (Модрича), жути картони: Цвјетановић (Борац).

ЗВИЈЕЗДА 09: Кулић, Милошевић (од 64. минута Гамбелић), Ћосовић, Раденковић, Јањушевић, Цвијановић (од 70. минута Крбањевић), Радовић (од 80. минута Томић), Околић, Станкић (од 60. минута Вуковић), Ђукановић (од 60. минута Суљић), Андрић. Тренер: Илија Симић.

БОРАЦ: Војводић, Рендић (од 69. минута Пеуља), Макарић, Делкић, Сарић (од 60. минута Скалић), Беук (од 60. минута Цвјетановић), Дамјанић, Стјепановић (од 46. минута Јанковић), Шушић, Богданић (од 46. минута Самарџија), Ковачевић. Тренер: Зоран Драгишић.