Јуниори рутински против Бановићана, два гола Милана Радовића

Јуниори Борца рутински су одрадили посао у дуелу са екипом Будућности из Бановића у мечу шестог кола Премијер лиге БиХ.

Гостујући састав Бањалуку је напустио поражен резултатом 4:0, а могло је већ послије првог полувремена да се наслути у којем ће смјеру тећи меч.

Након два гола Милана Радовића (16. и 34. минут), играчи Зорана Драгишића стекли су сигурну предности, коју су у другом дијелу својим погоцима увећали Петар Самарџија (67.) и Лука Дивљак (86.).

У сљедећем колу Борац гостује добојској Слоги.

БОРАЦ – БУДУЋНОСТ 4:0

стријелци: 1:0 Радовић (16.), 2:0 Радовић (34.), 3:0 Самарџија (67.), 4:0 Дивљак (86.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 40, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: – .

БОРАЦ: Николић, Рендић (од 46. минута Ковачевић), Моцоња, Макарић (од 66. минута Дивљак), Жуљевић, Николић (од 57. минута Делкић), Сарић (од 35. минута Самарџија), Беук (од 70. минута Скалић), Дамјанић, Радовић, Стјепановић. Тренер: Зоран Драгишић.

БУДУЋНОСТ: Икановић, Карић (од 81. минута Синановић), Дувњак, Пандур, Лачић, Муминовић (од 30. минута Мешановић), Смајловић, Чергић, Модрић, Бегић, Дураковић (од 64. минута Бргуљашевић). Тренер: Елвис Чергић.