Јуниори рутински кроз Приједор: “Фењераш” лако савладан, Драгољић и Вуковић двоструки стријелци

Јуниори Борца рутински су одрадили посао против Рудар Приједора у 20. колу Премијер лиге БиХ.

Играчи Зорана Драгишића тријумфовали су на приједорском Градском стадиону против ”фењераша” у елити резултатом 1:4, а сав посао завршили су до одласка на одмор.

У првом полувремену наш тим је постигао три гола, од чега су два била дјело Леонтија-Луке Драгољића.

Тридесет минута прије краја Емсар Хамзић је смањио минус домаћих, док је 14 минута касније, такође другим голом на мечу, овај крајишки дерби закључио Давид Вуковић.

Послије ове утакмице, а након непотпуног 20. кола, Борац је четврти са 32 бода, седам мање од лидера Зрињског.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борац ће поново гостовати, и то екипи Крупе.

РУДАР ПРИЈЕДОР – БОРАЦ 1:4

стријелци: 0:1 Драгољић (16.), 0:2 Вуковић (26.), 0:3 Драгољић (45.), 1:3 Хамзић (60.), 1:4 Вуковић (74.), стадион: Градски у Приједору, гледалаца: 30, судија: Александар Његомировић (Прњавор), жути картони: Куриџа, Јошкић, Дакић, Добријевић, Стојанчић (Рудар Приједор), Цвјетановић, Моцоња (Борац).

РУДАР ПРИЈЕДОР: Ћехић, Билбија, Јошкић, Стојанчић, Хамзић, Дакић, Алибеговић (од 75. минута Грбић), Јовичић (од 46. минута Деспот), Краљ (од 59. минута Добријевић), Петрак (од 88. минута Радуловић), Куриџа. Тренер: Драгослав Бабић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Моцоња, Шушић, Вуковић, Ерић, Томић (од 69. минута Цвјетановић), Драгољић (од 75. минута Јотић), Благојевић (од 72. минута Пушић), Рачић, Бабић. Тренер: Зоран Драгишић.