Јуниори послије пенал-лутрије елиминисани из Купа БиХ

Јуниори Борца елиминисани су из даљег такмичења у Купу БиХ изгубивши након пенал-лутрије од Звијезде 09, јесењег шампиона, резултатом 2:3.

Послије 90 минута, голова није било, па се приступило извођењу једанаестераца, а концентрисанији су били изабраници Златка Крмпотића. Погађали су Андрија Јањић, Харун Карић и Амар Синановић, док је непрецизан био Лука Јанковић.

У Борцу, сигурни су били Срђан Батос и Амар Тахрић, док лопта није послушала Луку Бобића, Дејана Јаворца и голмана Луку Дамјановића.

Предстојећег викенда биће настављена Премијер лига БиХ за јуниоре, а Борац, који је први дио сезоне завршио на трећем мјесту, угостиће Рудар Приједор.

БОРАЦ – ЗВИЈЕЗДА 09 0:0 (пеналима 2:3)

стријелци из пенала: Батос, Тахрић (Борац), Јањић, Карић, Синановић (Звијезда 09), стадион: помоћни терен Градског стадиона, без гледалаца, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: Беатовић, Јањић (Звијезда 09).

БОРАЦ: Дамјановић, Батос, Бобић, Божић, Кујунџић, Тахрић, Јаворац, Божичковић (од 46. минута Церић), Малбашић, Ерић (од 80. минута Драгољић), Вуковић. Тренер: Жељко Врањеш.

ЗВИЈЕЗДА 09: Манојловић, Јанковић, Ковачевић, Самардић, Јањић, Попара, Беатовић, Карић, Видовић (од 85. минута Цвијетић), Милошевић (од 79. минута Аџић), Синановић. Тренер: Златко Крмпотић.