Јуниори поражени од Широког Бријега, Славија противник у посљедњем колу

Jуниори Фудбалског клуба Борац поражени су протеклог викенда од Широког Бријега резултатом 1:0 у посљедњој гостујућој утакмици Премијер лиге БиХ. Једини гол на мечу виђен је у 60. минуту, а стријелац је био Лука Билаћ.

У посљедњој рунди, која се игра предстојећег викенда, Борац ће на помоћном терену Градског стадиона угостити екипу Славије, која се пред одлучујућих 90 минута налази на претпосљедњем, 13. мјесту, уз 27 бодова, једним мање од мостарског Вележа који је први тим ван зоне испадања.

Рецимо и то да је коло прије краја шампионску титулу обезбиједио мостарски Зрињски, који је пред домаћом публиком тријумфовао над бијељинским Радником (2:1), те задржао шест бодова предности у односу на другопласирани Жељезничар.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 1:0

стријелци: 1:0 Билаћ (60.), стадион: СЦ Муса-Карачић, гледалаца: 50, судија: Франо Јелић (Широки Бријег), жути картони: Марић, Медић (Широки Бријег), Бобић, Милојевић, Милутиновић (Борац).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Перковић, Виштица, Гугић, Муса, Анић, Лукић (од 90. минута Видовић), Марић, Крешић (од 79. минута Мартић), Билаћ, Мандић (од 70. минута Зовко), Медић. Тренер: Анто Кокић.

БОРАЦ: Дамјановић, Милутиновић, Милојевић, Арсић, Жарић (од 80. минута Гајић), Бобић, Чавић, Вуковић (од 61. минута Божић), Боснић, Вукобратовић, Ескић. Тренер: Зоран Драгишић.