Јуниори испустили бод у Бијељини у посљедњих 5 минута

Јуниори Борца имали су “бод у џепу” са гостовања у Бијељини екипи Радника све до 86. минута, али су се, нажалост, у Бањалуку вратили поражени. Бијељинци су савладали црвено-плаве резултатом 3:1, а до побједе су стигли погоцима у 86. и 90. минуту.

Већ у 14. минуту домаћи тим је стекао предност, а чувара мреже Борца Амара Бајића савладао је Филип Зекановић. На одмор између два полувремена се ипак отишло при неријешеном резултату јер је свој други овосезонски гол постигао Дориан Курузовић.

Резултат 1:1, како рекосмо, био је на снази до 86. минута, када је одбрамбени фудбалер нашег тима Давид Јаворац затресао властиту мрежу, а коначан резултат поставио је резервиста Харис Хоџић, који је у 50. минуту ушао у игру умјесто стријелца првог гола за Радник Филипа Зекановића.

Послије 8 одиграних утакмица јуниори Борца заузимају 11. мјесто на табели са 6 бодова, а у наредном колу, на помоћном терену Градског стадиона у Бањалуци, дочекују екипу Витеза, која у првих 8 утакмица није осјетила сласт побједе, те се налази на претпосљедњем мјесту са само два бода.

РАДНИК – БОРАЦ 3:1 (1:1)

стријелци: 1:0 Зекановић (14.), 1:1 Курузовић (45.), 2:1 Јаворац (аутогол, 86.), 3:1 Х. Хоџић (90.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 50, судија: Махир Мехмедичевић (Градачац), жути картони: Госпавић, Живановић, Ћосић, Лазић, Николић, Зекановић (Радник), Ожеговић, Курузовић, Бамбураћ (Борац).

РАДНИК: С. Хоџић, Госпавић, Зекановић (од 50. минута Х. Хоџић), Вујић, Николић, Живановић, Ћосић, Хасикић, Лукић (од 53. минута Никић), Рачвановић, Лазић (од 90. минута Симић). Тренер: Славиша Митровић.

БОРАЦ: Бајић, Дубравац, Вуковић, Јаворац, Јагодић, Бамбураћ (од 71. минута Стојичић), Ожеговић (од 65. минута Граховац), Курузовић, Вукобратовић, Ненад (од 82. минута Жарић), Ескић. Тренер: Зоран Драгишић.