Јуниори губили 2:0 и 3:2 у Станишићима, па стигли до побједе!

Јуниори Борца извојевали су тријумф над Звијездом 09 у ”хичкоковској” утакмици 11. кола!

Тим Зорана Драгишића губио је резултатима 2:0 и 3:2, али је у посљедњих десет минута троструки стријелац на овом мечу Павле Ђајић постигао два поготка (80. и 86. минут) и одвео црвено-плаве до треће побједе у сезони, након које су на шестом мјесту са 15 бодова.

Након пола сата, екипа из етно-села Станишићи имала је предост од два гола захваљујући Махиру Рахимићу (19. и 30. минут из пенала), такође стријелцу три гола на овом мечу. Само минут након што је замијенио Немању Рендића, Немања Ћетојевић је смањио на 2:1 (39.), док је резултат био ”поравнат” у 62. минуту првим голом Павла Ђајића (62.).

Рахимић је свој трећи гол,  други пут са бијеле тачке, постигао десет минута касније, али није црвено-плави тим ни тад поклекао, постигавши, како смо већ рекли, два поготка у завршници меча.

У наредном колу, Борац ће угостити екипу Тузла ситија.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 3:4

стријелци: 1:0 Рахимић (19.), 2:0 Рахимић (пенал, 30.), 2:1 Ћетојевић (39.), 2:2 Ђајић (62.), 3:2 Рахимић (пенал, 72.), 3:3 Ђајић (80.), 3:4 Ђајић (86.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 50, судија: Данијел Перић (Бијељина), жути картони: Марковић (Звијезда 09), Бурњаковић, Ћетојевић, Ступар (Борац).

ЗВИЈЕЗДА 09: Николић, Милошевић, Томић (од 69. минута Гамбелић), Макарић, Давидовић (од 58. минута Марковић), Ђурић, Петровић (од 58. минута Делкић), Рахимић, Дамјанић (од 65. минута Андрић), Китић (од 65. минута Ристић), Башић. Тренер: Младен Обреновић.

БОРАЦ: Грујић, Рендић (од 38. минута Ћетојевић), Ступар, Бурњаковић, Деспот, Стојичић (од 79. минута Гајић), Ђајић (од 89. минута Шево), Шикањић (од 79. минута Дивљак), Марчетић (од 89. минута Ивановић), Керановић, М. Ковачевић. Тренер: Зоран Драгишић.

(борац-спорт, фото: ФК Звијезда 09)