Јуниори декласирали Слободу у дербију кола – 4:0!

Јуниори Борца декласирали су тузланску Слободу (4:0) у дербију 19. кола Премијер лиге БиХ.

Наш тим је повео поготком Дејана Попаре у 21. минуту, а тај резултат је био на снази све до 75 минута, послије чега су постигнута још три гола.

Први од њих био је дјело Давида Вуковића, док је двоструки стријелац био Марко Бабић.

Борац је пети на табели са 29 бодова, а у наредном колу ће гостовати Рудар Приједору.

БОРАЦ – СЛОБОДА 4:0

стријелци: 1:0 Попара (21.), 2:0 Вуковић (75.), 3:0 Бабић (80.), 4:0 Бабић (90.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 40, судија: Лука Билбија (Приједор), жути картони: Моцоња (Борац), Реџић (Слобода).

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Моцоња (од 60. минута Драгољић), Николић (од 41. минута Шушић), Гргић, Вуковић, Попара, Јотић (од 60. минута Благојевић), Ерић (од 82. минута Цвјетановић), Рачић (од 88. минута Томић), Бабић. Тренер: Зоран Драгишић.

СЛОБОДА: Бркић, Дураковић, Реџић, Бркић, Бутуровић, Аличић (од 46. минута Дедић), Махмуд (од 85. минута Палић), Нумановић (од 88. минута Шепаровић), Јашаревић (од 55. минута Братовчић), Хасановић (од 25. минута Мешић), Пекарић. Тренер: Аднан Јахић.