Јуниори брзо пребољели пораз у Хаџићима: Црвено-плави савладали Слободу

Јуниори Борца тријумфовали су над Слободом у мечу 11. кола Премијер лиге БиХ и вратили се на побједнички колосијек након што су у прошлој рунди поражени на гостовању Раднику из Хаџића (2:1).

Црвено-плавима је ово осма побједа у текућој сезони, а до ње су стигли головима капитена Данила Моцоње, који је у 26. минуту довео наш тим до вођства, и Луке Дивљака, који је у игру ушао на старту наставка и након само пет минута поентирао, поништивши гол Тарика Бисеровића из 39. минута.

Могао је Борац и раније да дође до друге предности, али у посљедњем минуту првог полувремена једанаестерац није искористио Сергеј Дамјанић.

У досадашњем току сезоне Борчеви јуниори одиграли су 11 утакмица и освојили 25 бода, осам мање од лидера Сарајева, које је овог викенда тријумфом над Радником из Бијељине (4:1) овјерило освајање јесење титуле.

БОРАЦ – СЛОБОДА 2:1

стријелци: 1:0 Моцоња (26.), 1:1 Бисеровић (39.), 2:1 Дивљак (51.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: Рендић, Жуљевић, Моцоња (Борац), тренер Црногорац, Јашаревић, Дураковић (Слобода).

БОРАЦ: Војводић, Рендић, Моцоња, Макарић, Сарић (од 46. минута Делкић), Цвјетановић (од 75. минута Сјепановић), Самарџија, Шушић, Богданић (од 63. минута Јанковић), Ковачевић (од 60. минута Жуљевић), Скалић (од 46. минута Дивљак). Тренер: Зоран Драгишић.

СЛОБОДА: Омерагић, Братовчић, Дакић, Пекарић, Бисеровић (од 86. минута Хуремовић), Мешић, Јашаревић (од 58. минута Цецо), Вилакић (од 80. минута Фачић), Хрвић, Шербечић, Дураковић (од 73. минута Палић). Тренер: Градимир Црногорац.