Јуниори били у предности, па поклекли у другом полувремену

Изабраници Зорана Драгишића били су у резултатској предности над Зрињским након првог полувремена утакмице другог кола Премијер лиге БиХ, али су се у Бањалуку, нажалост, вратили поражени. Црвено-плави су до предности на помоћном терену стадиона Под Бијелим бријегом стигли у 27. минуту преко Николе Турањанина и како рекосмо, при плусу отишли на 15-минутни одмор.

Након седам минута игре у наставку, Мостарци су изједначили резултат, а прецизан је био Лука Јовановић. Коначан резултат постављен је у 68. минуту, када је други гол за Зрињски постигао Игор Савић из једанаестерца.

Нову прилику да стигну до првих бодова у новој сезони Борчеви јуниори ће имати наредног викенда, када дочекују тузланску Слободу.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 2:1 (0:1)

стријелци: 0:1 Турањанин (27.), 1:1 Јовановић (52.), 2:1 Савић (пенал, 68.), стадион: помоћни терен стадиона Под Бијелим бријегом, гледалаца: 30, судија: Нихад Љајић (Сарајево), жути картони: Вуковић, Милојевић, Солдат (Борац).

ЗРИЊСКИ: Бутиган, Јанковић, Чоко, Тука, Карић (од 51. минута Перић), Крешић, Савић, Бошковић (од 43. минута Јовановић), Машић (од 90. минута Арнаутовић), Цигељ, Домђонај (од 46. минута Рамљак). Тренер: Ненад Гагро.

БОРАЦ: Гашић, Милутиновић, Кујунџић (од 79. минута Јовић), Јаворац (од 71. минута Милојевић), Арсић, Мартић (од 73. минута Солдат), Вуковић (од 62. минута Ескић), Турањанин, Курузовић, Вукобратовић, Амиџић (од 83. минута Стојичић). Тренер: Зоран Драгишић.