Јуниори без тријумфа над Звијездом 09: ”Црвено-плави” имали 1:0 и 3:1 – недовољно за побједу

Сјајан меч одиграли су јуниори Борца и Звијезде 09 у петом колу омладинске Премијер лиге БиХ, а након 90 минута, бодови су подијељени – 3:3!

Борац је повео у другом минуту поготком капитена Давида Вуковића из пенала, потом 15 минута прије краја имао и плус 2 (3:1) након гола Ђорђа Благојевића, али то на крају није било довољно за тријумф.

Након пет мечева, Борчеви јуниори су четврти са девет бодова, а у шестој рунди их очекује гостовање Слободи.

БОРАЦ – ЗВИЈЕЗДА 09 3:3

стријелци: 1:0 Вуковић (пенал, 2.), 1:1 Јањушевић (50.), 2:1 Јотић (59.), 3:1 Благојевић (75.), 3:2 Мустафагић (85.), 3:3 Радовић (86.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: , судија: Немања Алексић (Бањалука), жути картони: Моцоња (Борац), Брадарић, Л. Јевтић (Звијезда 09).

БОРАЦ: Дамјановић, Моцоња (од 60. минута Благојевић), Дрча, Николић, Вуковић, Симуновић, Јотић, Даничић (од 70. минута Јањетовић), Ерић, Радовић (од 84. минута Драгољић), Бабић. Тренер: Ранко Станаревић.

ЗВИЈЕЗДА 09: Крајишник, Мустафагић, Брадарић, Богдановић, Тешић, М. Јевтић (од 80. минута Ђокић), Миловановић, Биберкић (од 68. минута Околић), Ананијас (од 90+3. минута Делић), Јањушевић (од 62. минута Радовић), Синановић. Тренер: Душан Рашовић.