Јоцо Стокић, стријелац шест погодака за „црвено-плаве“ у јесењој полусезони, ипак остаје у редовима Великана из Платонове! У изјави за борац-спорт Борчев нападач потврдио је да је обавио нову рунду преговора са клупским челницима и да ће у прољећној полусезони носити дрес Бањалучана.
– За сада могу да кажем да је постигнут одређени договор и да ћу бранити боје Борца и на прољеће, што је у овом тренутку најважније. Начелно је договорен начин исплате дуга који клуб има према мени, постепено ће се исплаћивати и то је све што у овом тренутку могу да кажем – истакао је Стокић.
(борац-спорт)
Related Topics



















