У првој контролној утакмици коју су одиграли у склопу припрема за прољећну полусезону фудбалери Борца су са високих 5:0 поразили екипу бањалучког БСК-а. Шеф стручног штаба Борца Александар Јањић након утакмице изразио је задовољство постигнутим резултатом, али и истакао да постоје одређени ствари у игри које треба да се поправе.
– Рано је за неке оцјене, али генерално, утисак са утакмице је добар. Добро смо играли, постигли пет голова, нисмо дозволили БСК-у да створи ниједну озбиљнију шансу пред голом. Постоје неке ствари које ћемо, истина, морати да исправимо, а неке добре, којих је било, да задржимо – истакао је Борчев стратег непосредно након утакмице.
Related Topics


















