Бивши капитен Фудбалског клуба Борац Оливер Јандрић прикључен је стручном штабу бањалучког премијерлигаша у којем ће ће бити један од помоћника стратега Велимира Стојнића. Дугогодишњи првотимац „црвено-плавих“ недавно је добио тренерску „Б“ лиценцу, а с обзиром да је на Градском стадиону као играч оставио дубок траг, било је за очекивати да шансу за доказавање у новом послу добије управо у Борцу. Директор Борца Радмило Шиповац истиче да су ангажманом Јандића Бањалучани направили одличан потез.
– Оливер је дуго година био један од најбољих фудбалера Борца и сигурно је да одлично познаје дешавања у Премијер лиги. Мислим да смо његовим прикључивањем у стручни штаб направили прави потез, пошто се ради о младом и перспективном тренеру који има шта да покаже нашим првотимцима – рекао је Шиповац.
(Прес РС)



















