На пријатељској утакмици са чланом Суперлиге Србије, београдском Црвеном звездом, која је планирана за петак (10. октобар, 17 часова) на Градском стадиону, од црвено-плавог дреса опростиће се два дугогодишња првотимца Великана из Платонове. Ријеч је о бившим капитенима Оливеру Јандрићу и Драшку Жарићу, који су дали велики допринос Борчевим успјесима у протеклом периоду.
Оливер Јандрић рођен је 21. децембра 1974. године у Јајцу, у Борац је стигао из тамошње Електробосне, а боје нашег клуба бранио је чак 14 година. Као капитен Борца 2010. године подигао је пехар намијењен побједнику Купа БиХ. Драшко Жарић рођен је 9. октобра 1978. године у Котор Варошу, за Борац, у који је стигао 2002. године из Омладинца, играо је 12 година, а припала му је част да 2011. године, као капитен, пригрли шампионски пехар.
(борац-спорт)



















