Јагодић: Неопростиво је да примимо онакав гол… Имамо још четири кола, па ћемо видјети

У 15. првенственој утакмици против Зрињског у Мостару – Борчев 13. пораз.

”Црвено-плави” су поражени у граду на Неретви резултатом 2:1, поклонивши ”племићима” два поготка у првих 30 минута (кардинална грешка Павловића и пенал).

Прво ћу честитати Зрињском и колеги Жижовићу на побједи. Голови какве смо ми примили, поготово први гол, могу да буду пресудни. Видјело се то и данас. Зрињски је у потпуности доминирао у првом полувремену, а мислим да смо ми били добри у другом дијелу. Наравно да је недостајао још један гол па да то дође у тоталну неизвјесност. У сваком случају, мислим да је неопростиво примити онакав први гол, други гол је био пенал, и онда нормално да је ушло у екипу оно што не треба да уђе за овакве утакмице, а то је једна несигурност. Тек на полувремену смо се консолидовали и направили оно што је за нас било добро, и зато кажем да ми је жао због другог дијела гдје смо били приближно оно што би требало да будемо. Нисмо постигли гол, изгубили смо, честитке Зрињском. Имамо још четири кола до краја, имамо шест пораза у гостима што је много, али у сваком случају наша доминација на домаћем терену нас држи ту гдје јесмо. Имамо још двије гостујуће утакмице на којима морамо да поправимо бодовни салдо, ако желимо да будемо у самом врху, а желимо. У овом тренутку, Зрињски нас је прешао за један бод, тренутно смо четврти, али имамо још четири утакмице до краја, па ћемо видјети шта ћемо – рекао је Јагодић, који је меч почео са пет дефанзиваца, али та тактика против Мостараца није уродила плодом…

У наредном колу, Борац ће бити домаћин Широком Бријегу.