У дерби утакмици 27. кола Премијер лиге Борац је као гост поражен од Слободе резултатом 2:0. Тако су изабраници Владе Јагодића забиљежили четврти прољећни пораз, након што су претходно поражени од Олимпика на домаћем терену, те Зрињског и Жељезничара у гостима.
– Прибојавао сам се почетка утакмице, односно првих 15 минута јер смо због познате ситуације у којој се налазимо путовали на дан одигравања и директно из аутобуса изашли на терен. Слобода је у том периоду постигла 2 гола и меч је фактички био ријешен. У другом полувремену смо створили неколико шанси, што је донекле и плод повученије игре Слободе, која је контролисала дешавања на терену. Желио сам да бар смањимо резултат, нажалост нисмо успјели, а у каквој смо ситуацији, добро је и да смо уопште допутовали у Тузлу. Сада се окрећемо преосталим утакмицама у шампионату. Чекају нас домаћи дуели са Звијездом и Дрином у којима ћемо због нашег града, клуба и наших навијача настојати да стигнемо до побједе, а у посљедњем мечу код Вележа шта нам Бог дадне – рекао је Јагодић.
(борац-спорт)



















