Одбојкаши Борца уписали су и други пораз у Премијер лиги изгубивши синоћ у Ражљеву од актуелног шампиона БиХ и освајача Купа, екипе брчанске Младости, резултатом 3:0 (25:21, 26:24, 25:22). Иако су изабраници Саше Рендића пружили веома добро партију и показали велику борбеност, освајач дупле круне није дозволио изненађење на свом паркету и стигао је до трећег тријумфа у лиги.
Треба свакако истаћи да у досадашњем току првенства Брчаци нису ривалима препустили ниједан сет. У другом колу су резултатом 3:0 савладали Гацко, потом на гостовању екипу Домаљевца, сада и „црвено-плаве“, а још увијек нису одиграли меч првог кола против Босне у Калесији.
У наредном колу, које се игра сљедећег викенда, одбојкаши Борца ће угостити још једну брчанску екипу, Јединство.
(борац-спорт)



















