Кулски Хајдук и бањалучки Борац одиграли су јуче пријатељску утакмицу на стадиону у Црвенки. Дуел два тима, или како је објављено на званичном сајту Куљана, „Поноса Равнице“ и „Поноса Републике Српске“, завршен је неријешеним резултатом (0:0). Утакмица у Црвенки није обиловала шансама за постизање погодака, те је, с обзиром на дешавања на терену, неријешен резултат и најреалнији исход.
ХАЈДУК – БОРАЦ 0:0
стадион: у Црвенки, гледалаца: 500, судија: Новак Симовић (Ловћенац)
ХАЈДУК: Браћ, Цветковић, Ковачевић, Булатовић, Лалић, Обровац, Секулић, Стојковић, Веселиновић, Миросављев, Адамовић. Играли су још: Перић, Поповић, Ћовин, Бошковић, Киш, Воркапић, Швељо, Гроздић.
БОРАЦ: Козић, Распудић, Васиљевић, Башић, Тривуновић, Теиновић, Жижовић, Дугић, Крунић, Субић, Кантар. Играли су још: Марчетић, Жарић, Стојнић, Рунић, Павловић, Радуловић, Дујаковић.



















