Футсал

Футсалери тријумфовали у посљедњој домаћој утакмици у сезони

Футсалери Борца укњижили су тријумф над екипом Бели анђео у посљедњој домаћој утакмици у овој сезони.

Црвено-плави су уписали побједу резултатом 4:1, а коло прије краја сезоне заузимају друго мјесто са 29 бодова, колико има и трећепласирана Борачка.

Двоструки стријелац за наш тим у овом дуелу био је Слободан Ђукановић (6. и 14. минут), на листу стријелаца још су се уписали Никола Зец (26.) и Емилко Јанковић (31.), док је једини гол за госте био дјело Свевлада Јовановића (16.).

У посљедњем колу, сљедећег викенда, Борац ће гостовати Леотару.

БОРАЦ – БЕЛИ АНЂЕО 4:1

стријелци: 1:0 Ђукановић (6.), 2:0 Ђукановић (14.), 2:1 Јовановић (16.), 3:1 Зец (26.), 4:1 Јанковић (31.), дворана: Борик, гледалаца: 20, први судија: Томислав Грачанин (Бањалука), други судија: Вања Ајдер (Бањалука), трећи судија: Дејан Стјепановић (Бањалука), жути картони: Лукајић (Борац), Гајић (Бели анђео), црвени картон: Милан Јевтић (Бели анђео, 31. минут).

БОРАЦ: Благојевић, Ђукановић, Зец, Јанковић, Ескић. Још су играли: Лукајић, Малетић.

БЕЛИ АНЂЕО: Раденковић, Јевтић, Петровић, Јовановић, Симић. Још су играли: Новаковић, Гајић.