Фудбалерке доминантно кроз Шамац: Мреже мировале у првом – па услиједила ”канонада” у другом полувремену!

Фудбалерке Борца тријумфовале су данас над шамачким имењаком резултатом 0:5 у утакмици четвртог кола Прве лиге Републике Српске.

Црвено-плавима је то трећи тријумф у сезони, уз 23 постигнута и ниједан примљен гол.

Послије првих 45 минута није било погодака – а онда је услиједила ”канонада”, коју је у првом минуту наставка започела Валентина Федена, троструки стријелац на овој утакмици.

Федена је, осим у 46. минуту, погађала и у 83. и 86. док су између њених голова мрежу Шамчанки тресле Аделиса Селимовић у 55. и Ивана Марјановић у 65. минуту.

У наредном колу, које се игра сљедећег викенда, црвено-плаве су слободне.

БОРАЦ (ШАМАЦ) – БОРАЦ 0:5

стријелци: 0:1 Федена (46.), 0:2 Селимовић (55.), 0:3 Марјановић (65.), 0:4 Федена (83.), 0:5 Федена (86.), стадион: Градски у Шамцу, гледалаца: 20, судија: Стојан Благојевић (Шамац), жути картони: Илишковић, Симић (Борац Шамац), Селимовић, Бараћ (Борац).

БОРАЦ (ШАМАЦ): Варадиновић, Секулић, Курешевић, Жарак, Смиљић, Симић, Авдичевић (од 74. минута Вуксановић), Илишковић (од 88. минута Лакић), Мишић, Пашалић (од 88. минута Божановић), Стојановић.

БОРАЦ: Васић, Бараћ, Раилић, Љуштина, Селимовић, Јовановић, Марјановић, Радић, Федена, Врховац (од 46. минута Пјевић), Савић (од 82. минута Давидовић).