Бањалучки Борац у осмини финала Купа БиХ укрстиће копља са тренутно другопласирани тимом Премијер лиге, мостарским Зрињским, одлучено је данашњим жријебом одржаним у хотелу Европа у Сарајеву. Први меч ове фазе такмичења играће се 23. октобра у Мостару, а реванш 6. новембра у Бањалуци.
Остали парови:
Славија – Жељезничар
Витез – Сарајево
Натрон – Младост (ВО)
Челик – Братство
Широки Бријег – Радник
Олимпик – Груде
Слобода (МГ) – Вележ
(борац-спорт)
Related Topics



















