На сједници Другостепене комисије Фудбалског савеза БиХ, одржане у четвртак у Сарајеву, донесена је одлука да се фудбалским клубовима Борцу и Славији изда лиценца за наступ у Премијер лиги у наредној такмичарској сезони, након што су се споменути клубови жалили на одлуку Првостепене комисије која им исту није одобрила.
Подсјетимо, оба клуба се у посљедњем колу Премијер лиге боре за опстанак у елитном такмичењу; клуб из Платонове улице на Градском стадиону дочекује састав Витеза, док ће Славија пред домаћом публиком угостити сарајевски Жељезничар.
(борац-спорт)
Related Topics


















