Након почетне побједе над Мославином, рукометаши Борца су у пријатељском одмјеравању снага поражени од височке Босне резултатом 30:32 (13:16). За разлику од дуела са хрватским прволигашем, Бањалучани су у другом контролном мечу показали друго лице, изостала је ефикасност, прављено је много грешака, па је неуспјех био неминован.
– Приказали смо два потпуно различита издања. У првој утакмици је све било добро – трчање, залагање, реализација… али зато је други меч био потпуна супротност. Нисам нимало задовољан виђеним, али боље је што нам се ово десило на почетку припрема јер имамо доста времена да коригујемо „минусе“ – рекао је стратег Борца Драшко Будиша.
БОРАЦ – БОСНА (В) 30:32 (13:16)
дворана: „Борик“, гледалаца: 150, судије: Александар Врховац и Борислав Богданић (оба из Бањалуке), седмерци: Борац 4 (4), Босна 1 (1), искључења: Борац 14, Босна 24 минута, црвени картони: Аид Селимовић (Босна, треће искључење) у 54. минуту, Мухамед Мустафић (Босна, треће искључење) у 57. минуту.
БОРАЦ: Мулабдић (10 одбрана), Ђудуровић (2 одбране), Јовичић, Срдић, Малић, Гарић 1, Пуцаревић 1, Ракоција 3, Пијетловић 8 (3), Панић 3 (1), Бибић, Халилбеговић 6, Куленовић 1, Илић 2, Микић 1, Тркуља, Међедовић 4.
Тренер: Драшко Будиша.
БОСНА: Татар (8 одбрана), Шапчанин, Хоџић (2 одбране), Каравелић 3, Геко 1, Чакић 11, Халилбеговић, Мушинбеговић 2, Хасагић 2, Калинић 1 (1), Мустафић 6, Селимовић 6.
Тренер: Сенад Скопљак.



















