Договор је коначно постигнут! Након неколико неуспјелих састанака између предсједника Борца Срђана Шупута и бившег капитена клуба из Платонове улице Оливера Јандрића по питању измирења дуга од 72 000 КМ, споменути двојац данас је поново сјео и након уступака са обје стране стигао до компромиса, тако да ће дерби сусрет са Широким Бријегом, који је довођен у питање, ипак бити одигран.
Како сазнајемо, руководство клуба поштоваће данашњи споразум у наредном периоду, док је Оливер Јандрић истакао како са његове стране неће бити никаквих ултиматума уочи предстојећих утакмица. Иначе, Јандрић и Шупут сутра у 10 часова ће потписати споразум који ће касније бити прослијеђен факсом у ФС БиХ.
(борац-спорт)
Related Topics



















