Након одличне игре и освојеног бода у Зеници (1:1) у првом колу Премијер лиге, бањалучки Борац у првој утакмици пред домаћом публиком (20:30 часова) дочекује тим Витеза, који ове сезоне по први пут у клупској историји наступа у елитном рангу. Витежани су прошле сезоне убједљиво освојили прво мјесто у Првој лиги ФБиХ, са десет бодова више од другопласираног Радничког, а у првом мечу у текућој сезони су ремизирали са Травником на „Пироти“ (1:1).
Што се Борца тиче, како је на јучерашњој прес-конференцији истакао шеф струке Драган Јовић, повријеђених и суспендованих играча нема, с тим што ће у конкуренцији за састав бити и млади штопер Огњен Петровић (1993. годиште), који је у редове „црвено-плавих“ стигао на позајмицу из члана Суперлиге Србије, Јавора из Ивањице.
(борац-спорт)



















