Фудбалери бањалучког Борца отпутовали су данас на први дио припрема у Мркоњић Граду. Што се тиче играчког кадра и броја путника на припреме, поново је дошло до одређених промјена, тако да су у Мркоњић Град кренула 23 играча.
Наиме, са јучерашњег списка отпали су Немања Дамјановић и Никола Стијаковић, па су њихова мјеста заузели Борчев јуниор Душан Комљеновић и Данило Вуколић, који је протекле сезоне наступао за БСК. На пут нису пошли ни Дарко Малетић и Вуле Тривуновић, Дамир Мемишевић је дефинитивно отпао, док је у Бањалуци остао Александар Радуловић, који је, како смо јуче писали, јутрос обавио додатне љекарске прегледе.
На пут у Мркоњић Град кренули су: Асмир Авдукић, Младен Илић, Данило Вуколић, Душан Комљеновић, Младен Жижовић, Борис Распудић, Срђан Граховац, Јоцо Стокић, Драшко Жарић, Небојша Рунић, Федор Предраговић, Синиша Дујаковић, Александар Субић, Момир Зечевић, Милан Шакић, Стефан Дујаковић, Владимир Кременовић, Милош Перовић, Игор Кузмановић, Срђан Стојнић, Владан Грујић, Александар Кондић и Огњен Ђелмић.



















