”Црвено-плави” елиминисани из Купа града: Младост постигла гол за 2:2 у 88. минуту, па тријумфовала након пенал-рулета

Такмичење у Купу Града Борац је завршио у четвртфиналу.

Црвено-плаве, за које су претежно играли играчи из кадетског погона, савладала је Младост Фарма-Пром из Залужана, која је тријумфовала резултатом 4:3 послије извођења пенала, након што је послије 90 минута било 2:2.

Повео је домаћин поготком Лазара Јуића у 3. минуту, али је Борац успио, погоцима Сергеја Дамјанића из 39. и Луке Дивљака из 67. минута, да преокрене резултат.

Били су играчи у црвено-плавим дресовима надомак пласмана у полуфинале, али је у 88. минуту Јован Ивић постигао изједначујући гол за тим из Залужана и одвео меч у пенал-лутрију, гдје је Младост била концентрисанија.

МЛАДОСТ ФАРМА-ПРОМ – БОРАЦ 2:2 (пеналима 6:5)

стријелци: 1:0 Јуић (3.), 1:1 Дамјанић (39.), 1:2 Дивљак (67.), 2:2 Ивић (88.), стријелци из пенала: Међо, Пилиповић, Јуић, Ђурђевић, Кукољ, Калаба (Младост Фарма-Пром), Рендић, Бурњаковић, Дамјанић, Дивљак, Плавшић (Борац), стадион: у Залужанима, гледалаца: 50, судија: Петар Тепић (Челинац), жути картони: Релић, Калаба (Млсдост Фарма-Пром), Макарић (Борац).

МЛАДОСТ ФАРМА-ПРОМ: Караћ, Међо, Релић, Максимовић (од 84. минута Калаба), Пилиповић, Ивић, Јуић, Ђурђевић, Матијевић, Куртиновић (од 63. минута Антонић), Кнежевић (од 46. минута Кукољ). Тренер: Владимир Ђурђевић.

БОРАЦ: Мијић, Рендић, Макарић, Бурњаковић, Делкић (од 84. минута Ботић), Скалић (од 46. минута Ковачевић), Дамјанић, Самарџија, Дивљак, Миздрак, Плавшић. Тренер: Милан Озрен.