Рукометашице Борца одиграле су јуче у Бањалуци утакмицу првог кола Премијер лиге БиХ против Локомотиве и изгубиле резултатом 21:26. Изабранице Бојана Црномарковића су на одмор отишле са предношћу од једног гола (13:12), али су у наставку потпуно изгубиле ритам, што су гошће искористиле и стигле до побједе.
– Након веома доброг првог полувремена, које смо ријешили резултатом 13:12, у другом се десио несхватљив пад. Нисмо успјели да затресемо мрежу Локомотиве чак десет минута, а имали смо и јако лошу реализацију напада на пуну зону. На крају ми преостаје само да честитам гостима на побједи – рекао је за борац-спорт тренер Борца Бојан Црномарковић.
У другом колу Борчеве рукометашице поново ће играти у Бањалуци, а ривал ће им наредног викенда бити екипа Катарине.
(борац-спорт)



















