Ћосић: Челику ”гори”, али наш циљ је јасан

Фудбалери Борца ремизирали су у прошлом премијерлигашком колу са екипом Зрињског резултатом 0:0, што им је други неријешен исход у посљедње двије рунде, а укупно пети у сезони.

На мечу са Мостарцима, изабраницима Бранислава Крунића су успјели једном да затресу мрежу и то у 50. минуту, али је погодак Синише Дујаковића поништен јер се, према мишљењу арбитара, десни бек Борца налазио у офсајду.

Иза нас је прилично тврда утакмица, у којој смо били нешто бољи од ривала. Остаје, свакако, жал за поништеним голом, међутим Зрињски је једна од најквалитетнијих екипа у Премијер лиги Босне и Херцеговине, тако ни бод није лош резултат – рекао је за наш портал лијеви бек Борца Ђорђе Ћосић, који је ове сезоне одиграо све премијерлигашке минуте (укупно 1 530) у црвено-плавом дресу.

Ћосићу је меч са ”племићима” био 45. у дресу клуба из Платонове улице, у који је стигао у љето 2018. године. Прву наредну прилику да ту бројку увећа Ћосић ће имати првог децембарског дана, када ће наш тим у Зеници одмјерити снаге са Челиком.

Идемо у госте екипи којој након одузимања три бода ”гори под ногама”. Ради се о тешком гостовању, Челик је тим који има одређене квалитете, али ми свој циљ знамо, а то је да наставимо овај низ без пораза. Биће тешко, недостајаће нам одређени кључни играчи, али сигурно је да имамо фудбалере који су спремни да ”ускоче”. Ипак, то је већ ствар струке – рекао је Ћосић.